Ahmet Erkam Saraç’tan Aile, İlişkiler ve Korkular Üzerine Cesur Bir İlk Kitap
Yeni Çıkan Kitaplar

Ahmet Erkam Saraç’tan Aile, İlişkiler ve Korkular Üzerine Cesur Bir İlk Kitap

Karnaval Dergi

Battığımız ve çıkmak istemediğimiz bataklara dair…

Çok uzakta bir yerlerde birtakım adamlar iriyarı kel ve yalnız bir adama kurşun yağdırıyordu, birkaç kötü adam ise bir kızın hayatına son vermek üzereydi. Sevil yerde, ben sandalyemde, ellerimiz çaresizce yanımıza düşmüş, öylece oturuyorduk. Ekrana baktım. Kandan kıpkırmızıydı. Sonra bir adamın yere düştüğü görüldü, ince bir inleme duyuldu ve ekranda bir yazı belirdi: “Yeniden Oyna.”

“Yeniden oynayalım mı Sevil?” diye fısıldadım.

 

Ahmet Erkam Saraç, içerisinde hayatın nefes alıp verdiği öyküler yazıyor. Yanı başımızdaki kırgın ailelerin, toksik ilişkilerin, yalnız bırakılmış çocukların, yeri doldurulamaz kayıpların bataklarını anlatıyor. Bazılarının çıkmak için çabalarken daha da gömüldüğü, bazılarının dibe vardığını bile fark etmediği bataklar bunlar.

 

Battığımız Bataklar, acının farklı yüzlerini, hiçbir filtreden geçirmeden, saklamadan, olabildiğince somut halleriyle karşımıza çıkaran, cesur bir ilk kitap.

 

#aile #çocuk #çatışma #cezaevi #kaybetmek #mücadele

 

Kitap Adı: Battığımız Bataklar

Yazar: Ahmet Erkam Saraç

Yayınevi: Can Yayınları

Dizi: Çağdaş

Tür: Öykü

Sayfa Sayısı: 80

Fiyatı: 70,00 TL

 

AHMET ERKAM SARAÇ, 1988’de İstanbul’da doğdu. Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Bir süre finans sektöründe farklı alanlarda çalıştı. Halihazırda serbest çalışmakta ve ekonomi alanında eğitimler vermektedir. Öyküleri Sözcükler, Trendeki Yabancı, Öykü Gazetesi gibi dergilerde yayımlandı. Ankara’da yaşıyor. Azra isimli bir kızı var.